Operator Wózka Wysokiego Składowania w Piekarni

LeasingTeam Sp. z o.o.

Legionowo, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Legionowo, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk
Nr ref.: 0014261
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie palet z gotowym wyrobem i lokowanie go w przeznaczonej dla niego strefie,
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy, Kompletacja dostaw do wydania,
  • Wyrywkowa kontrola danych umieszczonych na etykiecie kontrolnej,
  • Praca w niskich temperatuach,
  • Przestrzeganie standardów pracy na Zakładzie,

Oczekiwania:

  • Kontroli i utrzymania czystości stanowiska pracy,
  • Uprawnienia wózki widłowe wysokiego składu,
  • Doświadcznie w pracy na wysokim składzie,
  • Wykształcenia min. średnie lub zawodowe,
  • Miejętność obsługii skanera ręcznego,
  • Książeczki Sanitarno-Epidemiologicznej.

Oferta:

  • Wynagrodzenie zasadnicze brutto: 3360 zł,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Zawsze terminową wypłatę wynagrodzeń,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (system zmianowy 6-14,14-22,22-6)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.