Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• obsługa wózka wysokiego składowania (max. 9 m)
• uzupełnianie miejsc pickingowych
• lokowanie nośników paletowych w odpowiednie lokalizacje w regałach z zachowaniem kontroli poprawności ich zabezpieczenia
• kompletacja zamówień
• praca przy użyciu scanerów oraz terminali voice

Wymagania:
• doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania
• doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku (min. 1 roku)
• książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)
• aktualne badania psychotechniczne (mile widziane)
• umiejętność pracy w zespole
• sumienność
• gotowość podjęcia pracy zmianowej (3 zmiany)
• dyspozycyjność (praca również w weekendy)

Oferta:
• stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie
• umowę o pracę na pełny etat
• atrakcyjny system nagród
• rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
• miejsce pracy - Magazyn Będzin lub Magazyn Gliwice - w zależności od wybranego przez Pracownika miejsca pracy. Zapewniamy przeszkolenie w wybranej przez Pracownika lokalizacji.

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne