Operator wózka widłowego

HR Investment Sp. z o.o.

Żarów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis Stanowiska:

• Załadunek i rozładunek towarów

• Pakowanie elementów gotowych

• Obsługa elektrycznego wózka widłowego wysokiego składu

• Obsługa magazynu

• Praca w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład

• Szansę szybkiego rozwoju praktycznych umiejętności

• Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

• Uprawnienia na wózki elektryczne

• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

• Umiejętność pracy w zespole

• Sumienność i zaangażowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka