ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec, Lubań

Praca od zaraz - wolne weekendy!
Miejsce pracy: Wykroty

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającym się, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • Możliwość wyjazdów w delegacje zagraniczne
  • Praca w systemie zmianowym
  • Stabilność zatrudnienia

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych z UDT - mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień produkcyjnych
  • Rozładunek i załadunek aut
  • Dostarczanie materiałów na produkcję
  • Dbałość o porządek na magazynie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials