Operator Wózka Widłowego

Work Service S.A.

Wronki, wielkopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Wronki

Zakres obowiązków:
• Dostarczanie części i podzespołów na poszczególne stanowiska produkcyjne
• Sprawna realizacja procesów magazynowych
• Przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy, BHP i ppoż. oraz zapisów regulaminów wewnętrznych
• Obsługa wózka widłowego

Czego oczekujemy?
•  Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
•  Umiejętność pracy w zespole
•  Zaangażowanie

Co oferujemy?
• Umowę o pracę tymczasową
• Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej organizacji zarządzanej według najwyższych standardów
• BEZPŁATNY DOJAZD: Wągrowiec, Mirosławiec, Szamotuły, Pniewy, Międzychód, Sieraków, Chodzież, Oborniki, Krzyż Wlkp., Drezdenko, Ryczywół, Trzcianka
• Bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu
• Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczania w Allianz
• Nagrody dla pracowników
• Program lojalnościowy
• Miejsce pracy: WRONKI

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.