Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego: rozładunki/ załadunki/ transport wewnętrzny
  • Kompletacja komponentów do zamówień produkcyjnych
  • Przygotowywanie wysyłek do klientów
  • Rozmieszczenie towarów w odpowiednich lokalizacjach
  • Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym
  • Inwentaryzacja materiałów i wyrobów gotowych znajdujących się w magazynie

Wymagania:

  • Własny dojazd do Kątów Wrocławskich
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych
  • Umiejętność obsługi komputera i skanera
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność, sumienność, terminowość

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca w firmie o skandynawskim kapitale (firma uruchomiła produkcję w Kątach Wrocławskich w 2020 roku)
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez klienta
  • Praca od pon. do pt. na 3 zmiany
  • Wynagrodzenie na start 4800 zł brutto; po 3 mies.  5000 zł brutto
  • Dodatek paliwowy: dodatek paliwowy uzależniony od liczby km –od miejsca zamieszkania do Kątów Wrocławskich (300 zł – 1240 zł brutto) + premia produkcyjna do 1200 zł
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy