Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław, Klecina

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku
  • Pakiet benefitów ManpowerGroup (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, różnorodne zniżki do naszych partnerów)

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego wydane przez UDT
  • Doświadczenie w pracy na magazynie

Zadania:

  • Rozładunki i załadunki samochodów dostawczych - wózek czołowy
  • Lokowanie i pobieranie towaru z regałów - wózek boczny
  • Obsługa skanera i systemu VMS
  • Większość obowiązków wykonywanych z użyciem wózka widłowego, załadunki towaru na paletach, w skrzyniach itp.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy