Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Dogodna lokalizacja - łatwy dojazd z wielu części Wrocławia
  • Różnorodne benefity pozapłacowe (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do posiłków w pracy, dofinansowanie karty MultiSport, bony świąteczne)

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych I lub II WJO
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Umiejętność obsługi komputera - mile widziana znajomość systemu SAP
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmian

Zadania:

  • Obsługa wózków widłowych przy czynnościach związanych z towarem: odbiór, składowanie, kompletacja, załadunek i rozładunek
  • Dostarczanie surowców i komponentów potrzebnych do produkcji
  • Prace administracyjne związane z rejestracją i ewidencją w systemie SAP
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji magazynowej
  • Przygotowanie wysyłek
  • Uczestniczenie w inwentaryzacjach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy