Operator Wózka Widłowego

Żabka Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Wrocław

Oczekujemy:

  • nie wymagamy doświadczenia!
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego (możliwość zdobycia uprawnień UDT)
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • kontrola stanów magazynowych
  • współpraca z przewoźnikami/kierowcami współpracującymi z oddziałem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego
  • pracę w nieformalnej atmosferze
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG
  • elastyczne godziny pracy, praca tylko na dwie zmiany
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia+ dodatek transportowy
  • benefity (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • spotkania integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".