Operator Wózka Widłowego

Wrocław, dolnośląskie

E&S Industry S.A.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie :

  • obsługiwanie wózków czołowych lub wózków wysokiego składu,
  • przygotowywanie zleceń oraz wysyłek,
  • załadunek i rozładunek aut ciężarowych,
  • weryfikowanie stanów magazynowych oraz prowadzenie inwentaryzacji,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zespołu.

Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia przynajmniej zawodowego,
  • przynajmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnień do obsługi wózków jezdniowych (mile widziane uprawnienia UDT),
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym – 3 zmiany,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Z naszej strony oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • miesięczną premię produkcyjną,
  • możliwość rozwoju oraz uczestniczenia w kursach doszkalających UDT,
  • reklamowe produkty firmy co 3 miesiące - chemia gospodarcza i kosmetyki,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • możliwość zapisania się do preferencyjnego pakiektu ubezpieczenia grupowego,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (m.in. bony świąteczne i dofinansowania do wakacji)
  • dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km).

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „aplikuj”.

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektywnego przedsiębiorstwa... produkującego Chemię Gospodarczą i Kosmetyki we wschodniej częsci Europy. Miejscem funkcjonowania jest Zakład Produkcyjny przy ul. Krakowskiej 112-116 we Wrocławiu odkupiony od PZ Cussons, który od lat wytwarzał produkty zajmujące czołowe pozycje sprzedaży na rynku. To w miejscu z 90 letnią tradycją produkcji chemii E&S Industry rozpoczęło proces budowy silnego gracza rynkowego działającego przede wszystkim w sektorze marek własnych i produkcji kontraktowej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Kontrola jakości