Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław, Oporów

Numer ref. OWW/018/MRY

Zadania:

  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych - prasa
  • Pakowanie części
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Praca w trudnych warunkach - hałas i podwyższona temperatura

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Konkurencyjna stawka + dodatek za dojazd + 250 zł premie absencyjną + 250 zł premii za wydajność
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość skorzystania z pakietu Manpower Premium
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem rekrutacyjnym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials