Operator wózka widłowego

Moltton

Wałbrzych, dolnośląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie terminowego, ilościowego i jakościowego transportu wewnętrznego
  • Właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań
  • Utrzymanie powierzonych maszyn i urządzeń we właściwym stanie technicznym
  • Rejestrowanie i raportowanie zakłóceń pracy maszyn i urządzeń logistycznych (np. pociąg, wózki widłowe, sztaplarki, wózek paletowy ręczny, skaner)
  • Praca z systemem SAP ( skanowanie, czytniki kodów, tablety/ skanery)
  • Zachowanie zasad FIFO
  • Znajomość instrukcji stanowiskowych, pakowania, obsługi maszyn i BHP

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy