Operator wózka widłowego

Tychy, śląskie

Seito Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu?

Chciałbyś rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności lub zdobyć nowe?

Dołącz do nas i zostań OPERATOREM WÓZKA WIDŁOWEGO!

Za co byłbyś odpowiedzialny?

- obsługę linii produkcyjnych,

- rozładunek/załadunek samochodów dostawczych,

- prace porządkowe na magazynie.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

- uprawnień do prowadzenia wózków z napędem gazowym,

- doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy,

- uprawnień do wymiany butli gazowych

- mile widziane uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

Co możemy Ci zaoferować?

- stabilną zatrudnienie,

- bezpieczne środowisko pracy,

- system szkoleń,

- prywatną opiekę medyczną, karty sportowe FITPROFIT,

- pracę w systemie 3-zmianowym.

Seito Polska jest najszybciej rozwijającym się dostawcą outsourcingu procesów... logistycznych i okołoprodukcyjnych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dostarczaniu kompleksowych usług w ramach obsługi procesów logistycznych i produkcyjnych. Dzięki dostępowi do najnowszych osiągnięć technologicznych oraz wdrożeniu nowoczesnych metod zarządzania opartych na filozofii Lean Management, Seito Polska cieszy się zaufaniem największych światowych koncernów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka