Operator wózka widlowego

Gi Group Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

- Załadunek oraz rozładunek towaru
- Wydawanie towaru z magazynu
- Sprawdzanie dokumentacji magazynowej
- Dbanie o właściwy stan magazynowe
- Zachowanie norm i standardów BHP

Wymagania:

- Uprawnień na wózki widłowe
- Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
- Gotowości do pracy w weekendy
- Zaangażowania w realizację powierzonych zadań
- Odpowiedzialności za wykonywaną pracę
- Sprawności fizycznej
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (bocznego)

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Możliwość przejścia bezpośrednio pod Firmę
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Dofinansowanie do Karty MultiSport oraz możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.