Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

Operator wózka widłowego

Tychy, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Częstochowa, śląskie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

- obsługa wózków widłowych;

- zaopatrywanie linii produkcyjnej w komponenty oraz opakowania;

- wywóz wyrobu gotowego z linii produkcyjnej na magazyn.

WYMAGANIA:

- aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych;

- zaangażowanie.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne warunki;

- możliwość rozwoju;

- opiekę koordynatora;

- odzież roboczą.

Nie wysyłaj CV. Wystarczy tylko Twój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą.

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm... produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie