Operator wózka widłowego

Seito Polska Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość innych form współpracy),
• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej),
• bezpieczne środowisko pracy,
• możliwość rozwoju dzięki uczestnictwu w szkoleniach,
• pracę w systemie 3 -zmianowym od pn. do pt.

ZADANIA:
• odbiór wyrobów z produkcji,
• dostarczanie surowca na linię produkcyjną,
• rozładunek surowca i lokowanie go na magazynie,
• prace w gospodarce paletowej,
• załadunek samochodów.

NASZE OCZEKIWANIA:
• uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT),
• mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• mile widziana umiejętność pracy ze skanerem w systemie obsługi magazynu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.