Operator wózka widłowego

E&A Sp. z o.o.

Tiel / Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Tiel / Holandia

Dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Tiel poszukujemy pracowników do magazynu elektronicznego na stanowisko operatora wózka widłowego bocznego. Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do niedzieli w godz. od 6:00 do 16:00 oraz od 16:00 do 0:00.

Zakres obowiązków:

Praca polega na ściąganiu palet z wyższych regałów na niższe i odwrotnie oraz na zawożeniu i zabieraniu palet z odpowiednich lokalizacji za pomocą wózka widłowego bocznego.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym,
  • świadomość pracy fizycznej,
  • gotowość do stałej współpracy,
  • holenderskie uprawnienia na wózek widłowy
  • doświadczenie na wózku widłowym bocznym
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 10,50 €/h brutto oraz dodatki
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, przez E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu, dla potrzeb realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy