Operator wózka widłowego

Kronospan

Strzelce Opolskie, opolskie

                     jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.
Obecnie poszukujemy zaangażowanych pracowników z pasją na stanowisko

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Szukasz nowych możliwości?
Pomyśl nad zmianą Pracodawcy!
Interesuje Cię praca zmianowa i wyższe wynagrodzenie?

Jesteś doświadczonym operatorem wózka widłowego, bądź posiadasz nawet niewielkie doświadczenie w obsłudze UTB, a w środowisku magazynowym czujesz się jak ryba w wodzie?

Zapraszamy Cię do naszej organizacji!

Twoje uprawnienia straciły ważność lub nie masz uprawnień? My skierujemy Cię na szkolenie i egzamin!

Zakres obowiązków:

  •  obsługa wózka widłowego
  •  załadunek/rozładunek dostaw
  •  dostarczanie komponentów na produkcję

Oferujemy:

  • rozwojowe stanowisko w Zespole Logistyki
  • atrakcyjne dodatki zmianowe
  • nagrody uznaniowe
  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych

Wymagania:

  • uprawnienia UDT lub ukończony kurs obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w zakresie obsługi wózków
  • mile widziane doświadczenie w zakresie logistyki/spedycji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Kronospan
"we bring boards to life, and life to boards"