Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta  - z branży produkcyjnej -  poszukujemy:

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zadania: transport wewnętrzny, załadunek i rozładunek samochodów, alokacja asortymentu na magazynie i linii produkcyjnej, przygotowywanie wysyłki.

Praca w systemie 3 lub 4 – brygadowym.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy z aktualnymi uprawnieniami,

  • doświadczenie w płynnej obsłudze wózka widłowego,

  • doświadczenie przy załadunkach,

  • znajomość obsługi skanera,

  • doświadczenie zawodowe na tym bądź podobnym stanowisku,

  • chęć do pracy, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stawka: 14 zł brutto/h + 300 zł brutto premii przy 3 zmianie,

  • stawka: 14 zł brutto/h + 700 zł brutto premii przy 4 zmianie,

  • pewną pracę.

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

- posiadają uprawnienia na wózek widłowy z aktualnymi uprawnieniami
- posiadają doświadczenie w płynnej obsłudze wózka widłowego
- posiadają doświadczenie przy załadunkach
- znają obsługę skanera
- pracowały na podobnym stanowisku

… poza tym miło nam będzie spotkać osoby, które lubią pracę w ciągłym ruchu, potrafią dostosować się do dynamicznie zmieniających się zadań  oraz komunikują się z otoczeniem i utrzymują partnerskie relacje w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji