Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Operator Wózka Widłowego

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie k Opole, Krapkowice

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Załadunek oraz rozładunek samochodów
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Dostarczenie płyty bazowej do produkcji oraz skanowanie palet
  • Dbanie o stan techniczny wózka widłowego

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność
  • Chęć nauki i motywacja do pracy
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas minimum 12 miesięcy
  • Wynagrodzenie: 2000-2200 PLN brutto / h + dodatki za dyspozycyjność w wysokości 200 PLN brutto lub 500 PLN brutto + premie
  • Pracę w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • Pracę od zaraz dla osób bez doświadczenia zawodowego z możliwością przyuczenia
  • Pracę bez presji, w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość awansu i podwyżek
  • Darmowe zakwaterowanie przez 6 miesięcy dla osób mieszkających powyżej 40 km od miejsca pracy

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową .