ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Stryków, Łódź

Miejsce pracy: Stryków

Oferta:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie zatrudnienia przez agencję pracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym comiesięczne dodatki do wynagrodzenia oraz dodatkowe środki na dojazdy
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (Multisport, ubezpieczenie medyczne i grupowe)
  • Bezpłatne szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje
  • Regularna praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Wysokie standardy BHP
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT II WJO (mile widziane uprawnienia UDT IWJO)
  • Gotowość do pracy w systemie II-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w magazynie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność, pracowitość i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru)
  • Przygotowanie zamówień do wysyłki - kompletacja
  • Operacje magazynowe - uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja towarów
  • Zabezpieczanie towarów do wysyłki - zamykanie palet, etykietowanie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials