ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Kluczowe zadania realizowane na stanowisku:

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru
  • Wprowadzanie stanów magazynowych do systemu
  • Załadunek oraz rozładunek towaru
  • Prace porządkowe na magazynie
  • Współpraca z zespołem

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Znajomość podstawowych zasad funkcjonowania magazynu
  • Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice
  • Podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w branży przemysłowej, oferującej zaawansowane rozwiązania
  • Umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (3 msc -> czas określony -> czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Liczne szkolenia oraz inwestycje w rozwój zawodowy
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, kursy językowe finansowane przez pracodawcę, dofinansowanie do studiów)

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials