ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Sochaczew, Błonie, Płońsk, Wyszogród

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Praca w dniach pon.-pt.
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę
  • Stawka 23 zł brutto/h + premia wydajnościowa do 15% + premia frekwencyjna po 3 miesiącach 500 zł brutto, po kolejnych 3 miesiącach 700 zł brutto (wynagrodzenie nawet do 4700 zł brutto/mies.)
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów pod gruszą, karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne za 1 zł, bony świąteczne)
  • Bezpłatny transport na trasie Nowa Sucha - Sochaczew - Błonie; Mała Wieś - Wyszogród - Błonie; Nowy Dwór Mazowiecki - Błonie;
    Nowa trasa z Płońska!
  • Możliwość rozszerzenia transportu przy większej grupie zainteresowanych osób

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zadania:

  • Kompletacja towaru za pomocą skanera magazynowego dla produkcji
  • Obsługa dostaw i wysyłek w magazynie
  • Odbiór i magazynowanie gotowego produktu
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Pomocnicze prace magazynowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials