Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Operator Wózka Widłowego

Siemianowice Śląskie, śląskie

Work Service

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa wózka widłowego;
  • Transport materiału po hali firmy;
  • Proste prace magazynowe;
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Pracę w systemie trzyzmianowym 6-14,14-22, 22-6 od poniedziałku do
  • piątku;
  • Możliwość skorzystania z benefitów: ubezpieczenie na życie, karta
  • Multisport, pakiet medyczny;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka