Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/10/2018.

Operator wózka widłowego

Siemianowice Śląskie, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer ref. OWW/009/NOL

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek/rozładunek materiałów
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferta:

  • Stałe i stabilne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia
  • Praca w miłej atmosferze

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany od poniedziałku do piątku
  • Znajomość programów magazynowych - mile widziana
  • Sumienność i rzetelność
  • Duża chęć i motywacja do pracy

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji