Operator wózka widłowego

WORK SERVICE S.A.

Rytel, pomorskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Rytel

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencj i Zatrudnienia: 2010.

Obowiązki:
•Obsługa wózka widłowego – przewożenie materiału, załadunek pojazdów
•Prowadzenie dokumentacji wózka widłowego
•Składowanie materiałów tartych w zależności od ich przeznaczenia
•Dbałość o sprzęt (mycie)
•Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z poleceniami przełożonego
•Przestrzeganie przepisów BHP i p.poż
•Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferta:
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
•Nowa atrakcyjna stawka + premie!
•Dodatki wynikające z Kodeksu Pracy
•Stabilną pracę w strukturach nowoczesnej firmy
•Przyjazną atmosferę

Wymagania:
•Wykształcenie zawodowe
•uprawnienia do obsługi wózków podnośnikowych I WJO lub II WJO
•Gotowość do pracy w systemach dwuzmianowy lub trzyzmianowy
•Doświadczenie miłe wiedziane

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.