Operator wózka widłowego

Work Service Express.

Pszczyna, śląskie

Miejsce pracy: Pszczyna

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego Klienta w Czechowicach-Dziedzicach poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą.

Aktualnie dla naszego Klienta ZF w Czechowicach-Dziedzicach poszukujemy:

Operatora wózka widłowego

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1116

ZF jest wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa i obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF zajmuje się w Czechowicach-Dziedzicach produkcją systemów sterujących.

Zakres obowiązków:

- Prawidłowa identyfikacja w systemie przygotowywanych detali i lokalizacja,

- Lokalizacja transportowanych detali zgodnie z obowiązującą instrukcją BHP,

- Prawidłowe i terminowe zaopatrzenie linii produkcyjnych w materiały, utrzymywanie czystości i porządku na terenie magazynu.

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową,

- Pracę w systemie 3 zmianowym,

- Wynagrodzenie 2520 zł + premia 200zł + premia frekwencyjna i dodatki,

- Transport pracowniczy: Brzeszcze, Jawiszowice, Bestwina,

- Opieka Koordynatora,

- Stabilne warunki zatrudnienia,

- Terminowość wypłat,

- Odzież roboczą,

- Szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,

- Parking dla pracowników,

- Przystanki autobusowe,

- Stołówki zakładowe (możliwość wykupienia abonamentu)

- Automaty z kawą i słodyczami,

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe,

- dyspozycyjność,

- zdolności manualne,

- umiejętność pracy w grupie,

- możliwość pracy w systemie III zmianowym,

- chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.