Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Pruszków

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z Firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3800 zł brutto + do 1400 zł brutto premii miesięcznie
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Praca od pon. do pt. w systemie 3-zmianowym
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe dla osób; nie posiadających takowych
  • Szeroki pakiet Benefitów (program stażowy, system poleceń, premie świąteczne, pakiet medyczny, sportowy, kurs j. angielskiego)

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane, lub chęć wyrobienia takich uprawnień UDT w Firmie)

Zadania:

  •  Kompletacja towaru za pomocą skanera magazynowego
  • Obsługa dostaw i wysyłek w magazynie
  • Załadunki/ rozładunki towaru
  • Pomocnicze prace magazynowe
  • Obsługa wózka widłowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy