OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Akcja Job

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

GRUPA AKCJA JOB

Libra Europe Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej– NR CERTYFIKATU 9778 dla swoich Klientów z branż logistycznych poszukuje:

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce: KONINKO, ŻERNIKI, WYSOGOTOWO, SADY

Zadania:

  • Załadunek towaru do wysyłki na samochody dostawcze
  • Transportowanie ładunku
  • Dbanie o odpowiednią gospodarkę magazynową
  • Inne, drobne zadania magazynowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia na wózek widłowy wysoki lub niski skład
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.