Oferta wyróżniona

Operator Wózka Widłowego

Plewiska, wielkopolskie

Żabka Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego (możliwość zdobycia uprawnień UDT)
  • obsługa skanera
  • inwentaryzacja towaru
  • kontrola stanów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania)
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna)
  • transport do/i z pracy lub dodatek transportowy
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy

Żabka Polska sp. z o.o. to 17 lat doświadczenia w handlu detalicznym, ponad 4000 sklepów... Żabka i Freshmarket w 70% miast w całej Polsce, ponad 1,5 mln Klientów każdego dnia. Wspólnie tworzymy największą sieć sklepów typu convenience w Polsce.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Kontrola jakości