Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Miejsce pracy: Piaseczno

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nastawienie na nawiązanie długotrwałej współpracy
  • Perspektywa rozwoju zawodowego i awansu w międzynarodowej firmie
  • Benefity pozapłacowe (m.in. Multisport, pakiet ubezpieczeniowy, zniżki na artykuły spożywcze, dostęp do pakietu medycznego)

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT)
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Zadania:

  • Załadunki/ rozładunki aut dostawczych
  • Szykowanie towaru do wysyłki
  • Prace magazynowe
  • Dostarczanie surowca pod maszyny przetwórcze
  • Odbieranie wyrobu gotowego z produkcji
  • Dbanie o zgodność stanów magazynowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials