ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Wynagrodzenie: 4030 zł brutto + 300 zł netto

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Magazynowanie, dostarczanie oraz odbieranie towarów z produkcji
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki
  • Pomocnicze prace magazynowe
  • Załadunki/ rozładunki

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków zawodowych
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - mile widziana

Oferta:

  • Umowa o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury firmy po 3 miesiącach
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Praca od pon.-pt. na 3 zmiany
  • Stawka: 3100 zł brutto + 30% premii + ekwiwalent za obiady 15 zł/ dzień
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym karta Multisport, Medicover

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials