Semisul Poland Sp. z o.o.
Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i magazynowej oraz zapewnianiu swoim pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.semisul.eu)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Okmiany, Magazyn Amazon. woj. dolnośląskie, powiat Legnicki

Semisul Poland specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym.

- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce Pracy: Okmiany, woj. dolnośląskie, powiat legnicki, magazyn firmy Amazon

Główne zadania:
- Załadunek i rozładunek produktów dostarczanych z pojazdów i ustawianie ich na
odpowiednich miejscach w magazynie;
- Lokalizowanie i przenoszenie towarów na palety lub skrzynki do przechowywania;
- Identyfikacja uszkodzonych produktów i zgłaszanie braków;
- Transport towarów / materiałów do stanowisk produkcyjnych;
- Przeprowadzanie codziennej inspekcji wózka widłowego w celu określenia
konieczności naprawy i zagwarantowania bezpieczeństwa pracy poprzez regularną
konserwację i rejestrację w dokumentacji;
- Prowadzenie dokładnych rejestrów dzienników inwentaryzacji;
- Przestrzeganie regulacji wewnętrznych firmy i obowiązujących przepisów
- Pomoc w utrzymaniu bezpiecznego środowiska pracy;

- Uprawnienia na obsługę wózka widłowego;
- Preferowane roczne doświadczenie jako operator wózka widłowego w magazynie,
przy produkcji lub budowie;
- Gotowość do odbycia szkoleń;
- Znajomość sprzętu przemysłowego;
- Sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań;
- Sprawność fizyczna i dobra koordynacja
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Dynamiczne i zadaniowe środowisko pracy
- Umowę o pracę na okres ok. 6 m-cy;
- Szkolenia
- Atrakcyjne zarobki

Numer rejestracji firmy w WUP: 7961

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.