Opis stanowiska pracy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą działającą na niemieckim rynku.Oferujemy umowę o pracę wyłącznie na niemieckich warunkach.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: operator wózków widłowych w Fuldzie i Hombergu (Efza). Praca polega na rozładunku towaru z samochodów dostawczych.

-Wynagrodzenie: 12,50- 13 euro brutto
- w przypadku pracy nocnej, ustawowe dodatki do pracy nocnej + 25% do każdej godziny od godz. 23:00
- bezpłatne zakwaterowanie
- opieka polskojęzycznego koordynatora

Możliwość pracy zarówno na nocki jak i pracy w trybie dziennym.

Specjalizujemy się w ofertach pracy dla operatorów wózków widłowych na terenie całych Niemiec. Jeśli interesuje Państwa inna lokalizacja, proszę o indywidualny kontakt.

Wymagania

-uprawnienia na wózki widłowe
-doświadczenie zawodowe

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji