Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta do zakładów na terenie środkowych Niemiec (okolice Wuerzburga) kandydatów na stanowiska:

Operator wózka widłowegp

obsługa wózków widłowych wysokiego składowania
rozwożenie palet na oznaczone miejsca w magazynie
współpraca z działem magazynowym
załadunek i rozładunek towarów w magazynie

Oferujemy:

Stawkę 10,61 Euro/ godz. brutto
zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia
praca w systemie zmianowym

Wymagania

uprawnienia na wózki widłowe
doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy
doświadczenie w pracy na magazynie

Mile widziane / Preferowane

posiadanie ważnego prawa jazdy (minimum kat. B) oraz samochodu
doświadczenie w pracy ze skanerem oraz komputerem

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive