Operator wózka widłowego

HPD GmbH

Niemcy, Worms, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiazki:

  • obsluga wozka widlowego (wozek boczny lub czolwoy)
  • rozladunek, zaladunek oraz lokowanie towaru
  • ogolne czynności magazynowe

Wymagamy:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i nadgodzin
  • doświadczenie w obsludze wozka widlowego oraz pracy na magazynie
  • lojalność, punktualność

Oferujemy:

  • niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
  • stawka brutto: 11,72 EUR + 18 EUR netto diety dziennie
  • zwrot za dojazdy do pracy
  • zakwaterowanie w odleglosci max 10 km od pracy
  • pomoc polskojezycznego koordynatora
  • Jezyk niemiecki nie jest wymagany

Prezentacja firmy

HPD Personal ist seit mehr als 20 Jahren eine feste Größe in der Region ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne