OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Landsberg, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • obsługa wózka widłowego
  • schodzenie z wózka i pomoc w załadunku i rozładunku towarów
  • praca w stabilnej firmie w Niemczech (Bawaria) z umową w pełnym wymiarze godzinowym o prace na czas nieokreślony
  • stawka godzinowa brutto 11-13€ (w zaleznosci od doswiadczenia i jezyka)
  • darmowe zakwaterowanie w wysokim standardzie (pokoje max. 2 osobowe) podczas okresu probnego (6 miesiecy)
  • zwrot kosztów za przyjazd z Polski (gotówka przy podpisaniu umowy)
  • dodatki wg. ustawy BAP Tarfivertrag (wakacyjne, świąteczne, nadgodziny itd)
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z przeprowadzką do Niemiec

Wymagania

  • doświadczenie operatora wózka widłowego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • samochód na dojazdy do pracy
  • chec stalego pobytu w Nimeczech (nie jest to praca sezonowa)

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w języku niemieckim - gwarantowany kontakt telefoniczny z naszej strony.

Jesteśmy niemiecka agencja pracy z siedziba w Landsbergu (86899) posiadająca również innymi ofertami pracy Headwaypersonal GmbH

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis