Operator wózka widłowego

HRQ Engineering Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
kontrole towarów pod kątem ilościowym i jakościowym,
utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.
obsługa wózka widłowego

Wymagania

Wymagania
uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych,
mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego,
dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus dodatki: premia produkcyjna, dodatek frekwencyjny, karty Sodexo

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją specjalistów, inżynierów oraz kadry zarządzając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji