Operator Wózka Widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Pakiet Manpower premium (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe i szereg zniżek u naszych partnerów)
  • Opieka konsultanta Manpower podczas całego okresu zatrudnienia

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Mile widziane doświadczenie na wózkach wysokiego lub niskiego składu

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Prace magazynowe

Wyślij sms o treści ’Mysłowice OWW’ 698 762 191, a oddzwonimy !

Numer referencyjny: OWW/097/HAH

Ogłoszenie dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials