Operator wózka widłowego

InterKadra Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcji - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Katowice

Stanowisko: Pracownik produkcji

Nr Ref.: OWW/1119/KAT

Zakres obowiązków:

Obsługa wózka widłowego
Prawidłowe przechowywanie materiałów
Zachowanie ciągłości produkcji;
Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

Umowę o pracę podpisywaną z APT InterKadra;
Długofalową współpracę;
Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym;
Podstawę wraz z atrakcyjnym systemem premiowania (premia frekwencyjna, premia produkcyjna);
Dodatek bony Sodexo;
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Oczekiwania:

Zaangażowanie i chęci do pracy;
Uprawienia do kierowania wózkami widłowymi (UDT)
Motywacja;
Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym;
Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji