Operator wózka widłowego

InterKadra Sp. z o.o.

Moszna Parcela, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy InterKadra poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku :

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Moszna -Parcela / k . Pruszkowa
Nr. Ref. OPE/1119/WWA

Mamy do zaoferowania:
pełne przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy,
praca w międzynarodowej organizacji z branży przesyłek kurierskich,
wynagrodzenie miesięczne,
umowa o pracę tymczasową na pełny etat,
pracę na dwie zmiany 14:00-22:00, 21:30-05:30 z możliwością 0,5 etatu, 0,75 etatu,
bezpłatny transport do i z pracy (z Dworca Zachodniego przez Ursus i Pruszków),
miłą atmosferę w pracy.

Zadania:
załadunek/rozładunek towarów,
kompletacja towaru,
układanie towarów na palecie,
kontrola wzrokowa.

Oczekiwania:
mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku,
uprawnienia na wózki widłowe (uprawnienia UDT z egzaminem państwowym),
zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
sumienność, samodzielność, skrupulatność.

To właśnie Ciebie szukamy!!! Nie zwlekaj ! Aplikuj już dzisiaj!

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie