Operator wózka widłowego

Loewe Zeitarbeit GmbH

Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferuję pracę dla operatorów wózków widłowych w magazynach w Monachium i okolicach.

Praca głównie przy załadunku i rozładunku ciężarówek, skanowaniu produktów itp.

Wymagany język niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz uprawnienia i doświadczenie na wózku widłowym.

Osoby zainteresowane prosze o aplikacje.

Więcej informacji pod nr. telefonu

+49 89 540 47 40 21 lub +48 504 275 665

Prezentacja firmy

Firma Loewe Zeitarbeit GmbH to agencja pracy działająca od 1983 roku wył... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie