Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje dla klienta niemieckiego specjalizującego się w branży produkcji drobiu osób chętnych do pracy na stanowisku:
Operator wózka widłowego

Miejsce Pracy: Mockrehna ok. Lipska Saksonia, Niemcy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

• obsługa wózka widłowego
• bezpieczny transport towaru na terenie zakładu
Oferujemy:

• stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w ok. Lipska na pełny etat
• pracę w systemie 3- zmianowym , od poniedziałku do piątku oraz możliwość pracy w sobotę
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
wynagrodzenie składające się z podstawy 11, 60 euro brutto / h oraz dodatków i premia ok. 300 euro , możliwe nadgodziny
terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,

zwrot kosztów za badania lekarskie oraz kartę EKUZ
- możliwość dalszego rozwoju w firmie
• opiekę polskiego koordynatora oraz Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem “Operator wózka widłowego , Niemcy”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• znajomość j. niemieckiego poziom podstawowy
• minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu wózków widłowych

• ważne uprawnienia polskie- UDT oraz psychotesty ( badanie psychologiczne)
• pełna dyspozycyjność
• umiejętność pracy samodzielnej
• niezawodność i elastyczność

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna