Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego
Klienta na terenie Niemiec w Mannheim kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

- obsługa wózków widłowych

- rozwożenie palet na oznaczone miejsca w magazynie

- współpraca z działem magazynowym i kontrolą jakości

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 10,13 € /godz. brutto

- dieta 8,00 €/ godz netto dziennie

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- umowę z polską agencją na niemieckich warunkach

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

 - znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy

 - uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- gotowość do pracy zmianowej

- dobry stan zdrowia

  oraz

- własny samochód

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- zdolności manualne

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji