Operator wózka widłowego

Biznes Partner Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego Klienta zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź Górna

Obowiązki na stanowisku:

•załadunek i rozładunek towarów,
•układanie detali na regałach powyżej 3 m,
•cykliczne wyjazdy wózkiem na halę produkcyjną w celu odebrania gotowych części,
•dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne, itp.),
•dbanie o ład i porządek na miejscu pracy,

Oferujemy:

•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•pracę w systemie trzyzmianowym,
•stawkę godzinową,
•możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
•opiekę konsultanta Agencji,
•możliwość przejęcia pracownika przez firmę,

Wymagania

•uprawnienia do obsługi wózków widłowych WYSOKIEGO SKŁADU,
•mile widziane doświadczenie,
•dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
•obowiązkowość, pracowitość,
•gotowość do podjęcia pracy od zaraz,

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka