Opis stanowiska pracy

Firma GEALAN Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów profili PCW w Polsce. Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania systemowe dla stolarki okiennej.

Obecnie trwa nabór na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Rzgów

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Prawidłowe składowanie profili PVC
  • Kontrola zleceń i wysyłek towarów do klienta

Wymagania:

  • Chęć do pracy i nauki
  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośrednictwa agencji pracy
  • Wynagrodzenie 15,00 zł/h brutto w okresie próbnym 3 miesięcznym (stawka zasadnicza + premia frekwencyjna) oraz dodatki za pracę w sb. i nd. Po okresie próbnym dodatkowo premia wynikowa
  • Przyjazne miejsce pracy i rozwój zawodowy
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i sportu
  • Dogodną lokalizację – autobus linii 50 ma przystanek bezpośrednio pod firmą

Prezentacja firmy

Firma GEALAN Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis