Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Łódź, Ozorków, Zgierz, Stryków

OBOWIĄZKI

  • kompletacja zamówień
  • korzystanie ze skanera ręcznego
  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek oraz rozładunek samochodów

WYMAGANIA

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • chęć do podjęcia zatrudnienia od zaraz w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,05 złotych brutto za godzinę
  • możliwość uzyskania premii w wysokości 10% stawki godzinowej
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.