Operator wózka widłowego

Beetsma Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. (5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii.

Do naszych centrów dystrybucyjnych na terenie Holandii poszukujemy doświadczonych operatorów wózków widłowych typu reach truck oraz heftruck.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przepływ towarów wewnątrz centrum logistycznego za pomocą specjalistycznego wózka widłowego z zachowaniem obowiązujących norm i przepisów.

Wymagania

* doświadczenie w obsłudze specjalistycznych wózków widłowych
* znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
* motywacja i chęć do pracy
* dyspozycyjność do podjęcia współpracy na min. 9 miesięcy

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9,59PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie