Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Pruszków

Miejsce pracy: Kanie k. Pruszkowa

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego niskiego oraz wysokiego składowania
  • Magazynowanie towaru w regałach
  • Praca ze skanerem magazynowym
  • Załadunki/ rozładunki towaru przy pomocy wózka widłowego

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatek nocny + dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym (od 4900 zł brutto/ miesiąc)
  • Premie kwartalne
  • Dofinansowanie posiłków
  • Miesięczne deputaty dla Pracowników
  • Bezpłatny transport na trasie Warszawa – Pruszków – Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym karta MultiSport, Medicover, ubezpieczenie grupowe

Kontakt: 605 054 523

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials