ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Podwyżka po okresie próbnym
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Grodków, Namysłów, Brzeg, Nysa
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, wczasy pod gruszą, benefit świąteczny
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie w wysokości 50%
  • Program poleceń pracowniczych
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • Aktywny udział w usprawnianiu cyklu produkcyjnego
  • Współpraca z innymi działami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials